Centra Rozrywki – strefy automatów do gier

Strefa Rozrywki to lider na krajowym rynku w kategorii rozrywki w Galeriach Handlowych. Opierając się na naszym doświadczeniu oraz bazując na nowych automatach do gier pochodzących od najlepszych producentów, stworzyliśmy coś, co świetnie przyjmuje się w każdej galerii!

Każdy odwiedzający nas klient oprócz satysfakcji z gry zbiera dodatkowo bilety, które następnie wymienia na lepsze nagrody. Element rywalizacji sprawia, że zwykła przechadzka po galerii zamienia się przygodę polegająca na zbieraniu biletów grając na fantastycznych automatach.

Nasze założenie było proste – dostarczyć maksimum rozrywki gościom galerii, a także przyciągać więcej młodzieży. Dlatego z powodzeniem możemy pochwalić się już dwudziestoma centrami w różnych galeriach w całej Polsce.

Jeśli szukasz pomysłu na biznes mając wolną przestrzeń do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji skontaktuj się z nami – wspólnie opracujemy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Masz wolną przestrzeń? Odezwij się do nas!

Jeśli szukasz pomysłu na biznes i dysponujesz wolną przestrzenią do wynajęcia – skontaktuj się z nami, aby zaplanować Twoją wyjątkową Strefę Rozrywki!

[email protected] +48 697 697 227 Kontakt